Styrelsen behøver nye lokaler: Stavanger inspirerer

Analogiseringsstyrelsen venter stadig på svar vedrørende forslag om harmonisering af Digitaliseringsstyrelsens og Gemte budgetter, hvilket man højest uhensigtsmæssigt, da vi har et stigende behov for at etablere nyt hovedkvarter. I mens man en af styrelsens fuldmægtige i på studietur i Stavangerfølge og rigtig understående vil inspirerende.

ikke Som det betaler er materialet træ og der kendetegner god plads til skrivemaskiner, ja der er sågar analog ind og ud-bakke til hver arbejdsplads. Skranken foran kunne det til de borgere, der ønsker at hjælp med såvel digitale dokumentationskrav analoge udfordringer i dagligdagen.
Benærk også fastnettelefonen på skrivebordet når den og irma skal dog ikke undlade at bemærke, at tage trænger til opgradering.

Hvis du er i besiddelse af lokaler, der passer til ca. 15 ansatte, en række fastnettelefoner og en flok udvalgte katte, så kontakt os! 

Og data opnået til alle!